Isotek Sp. z o.o. jest firmą istniejącą na rynku od 1996 roku. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski, Czech i Słowacji najlepszych firm z branży obrabiarek do obróbki skrawaniem, narzędzi specjalnych oraz rozwiązań dla trzymania ruchu. Wszyscy partnerzy z naszego programu są światowymi i wiodącymi producentami, posiadającymi kompetencje i wiedzę w zakresie najnowszych technologii i spełniającymi najwyższe standardy.

Głównym celem naszej działalności jest nie tylko sprzedaż, lecz przede wszystkim wsparcie i pomoc techniczna. Nasi specjaliści są gotowi, aby pomóc Państwu w rozwiązywaniu trudnych technicznych problemów.

W naszej ofercie znajdują się między innymi: szeroki wachlarz szlifierek, narzędzia i maszyny do obróbki kół zębatych, maszyny i narzędzia do przeciągania, rozwiązania indukcyjne dot. nagrzewania i obróbki cieplnej, oferta dla utrzymania ruchu (wrzeciona, przetwornice, śruby pociągowe), oraz wiele innych.

Nasza firma obsługuje bardzo wielu największych klientów w całej Polsce, a liczba ta systematycznie rośnie. Współpracujemy m.in. z Toyotą, FCA, VW, Brembo, TRW, Eaton, SKF, Timken, NSK, Bosch, Nexteer, Pratt & Whitney, Leonardo Helicopters, Sikorsky i innymi znaczącymi producentami.

Zapraszamy do współpracy.